W ankiecie na instagramie wiele z Was odpowiedziało, że jesienne zdjęcia powinny pojawiać się już we wrześniu. Powiem szczerze, że trochę mnie ta odpowiedź zdziwiła, bo myślałam, że chcecie, aby lato trwało jak najdłużej! No ale faktycznie może już za dużo tego ciepła, palm i neonów. Pora na coś bardziej mrocznego i moim zdaniem elegantszego.
Dzisiejsze zdobienie to trochę spontan, ponieważ najpierw wybrałam sobie kolory, następnie sięgnęłam po jedną z nowych płytek i dopiero potem próbowałam jakoś to poskładać. Efekt końcowy mega mi się spodobał, bo mimo tak wielu elementów całość świetnie ze sobą gra.
Płytka, którą wybrałam pochodzi ze sklepu Nicole Diary. Jest mała, kwadratowa i z bardzo popularnymi, geometrycznymi wzorami. Wszystko odbija się przepięknie, co możecie zobaczyć na filmiku! Nawet najmniejsze elementy są bardzo widoczne. Wszystko odbijałam stemplem JUMBO i czarnym lakierem B. Loves Plates. To dla mnie ostatnio połączenie idealne i wiem, że mnie nie zawiedzie.
Do wykonania użyłam:
- burgund - Golden Rose Rich Color #28,
- żółty - Golden Rose Rich Color #48,
- czarny - B. Loves Plates B. a Black Hole,
- złoty - NCLA #leo,
- top coat - Seche Vite.
Do wykonania użyłam:
- burgund - Golden Rose Rich Color #28,
- żółty - Golden Rose Rich Color #48,
- czarny - B. Loves Plates B. a Black Hole,
- złoty - NCLA #leo,
- top coat - Seche Vite.